Нашите обучителни срещи по програма „Театър на емоциите“ с прекрасните ученици от СУ „Пейо Кр. Яворов“ продължават и през 2026-та година. Заедно изучаваме и изследваме емоциите, учим се на уважение и толерантност към различията, работим успешно в екип чрез групови задачи и казуси и се стремим да разгърнем креативността. В продължения на три месеца учениците преминават през обучителна програма, която развива емоционалната интелигентност, изгражда личностни умения за справяне с предизвикателства и създава споделено пространство за учене чрез преживяване. Образователна програма „Театър на емоциите“ е разработена от Фондация „Градина на Познанието“ и се реализира в периода месец септември 2025 година – месец април 2026 година в четири населени места в страната в градовете: Пловдив, Първомай, Перущица и Кърджали. Над 350 деца, младежи, родители и преподаватели участват активно в програмата.
Изключително благодарни сме за гостоприемството, доверието и оказаната подкрепа от страна на г-н Пламен Стоилов- директор на СУ „Пейо Кр. Яворов“, който с грижа и любов създава ползотворна и благоприятна среда за развитие на децата!


